نیسان بار

نیسان بار یکی از خدمات مهمی است که بارسان ۴۸۱۸ ارائه می دهد. به‌ صورت روزانه ممکن است ما نیاز داشته باشیم وسایلی را با هر حجم و ابعادی جابه‌جا کنیم. نیسان مناسب برای حمل بارهای سبک تا متوسط است. . این خودرو قادر است بارهایی با وزن حدود ۱ تا ۲ تن را حمل کند. با این حال، برخی افراد تا وزن ۴ تن را هم در این خودرو بار زده‌اند. نیسان دارای گیربکس‌های قوی است که برای تحمل بارها مناسب است.

به‌ علاوه این‌ که انتقال از این روش نسبت به روش‌های دیگر هزینه کمتری برای ما خواهد داشت. البته که حفظ سلامت بار ما نسبت به قیمت در اولویت قرار دارد. با‌ این‌ حال یک مورد تعیین کننده و مهم در باربری شرکتی است که قصد انجام آن را دارد.

چرا نیسان بار بارسان ۴۸۱۸

باربری‌های زیادی در سطح تهران هستند که می‌توانند با نیسان باری و دیگر وسایل نقلیه امور جابه‌جایی بار شما را انجام دهند. اما در بین همه آنها بارسان ۴۸۱۸ بهترین انتخاب می باشد.

سریع ترین زمان بارگیری

سامانه تخصصی حمل بار بارسان ۴۸۱۸ در سریع‌ترین زمان ممکن بسته شما را بارگیری خواهد کرد. شماره تلفن چهار رقمی ۴۸۱۸ یک پل ارتباطی بین شما و بارسان ۴۸۱۸ است.

پیگیری مرسوله

پس از اینکه بار شما به بارسان ۴۸۱۸ امانت داده شد دقیقا از همان لحظه تا موقع تحویل بار به مقصد، شما امکان پیگیری مرسوله خود را خواهید داشت.

بارشناسی

سرویس بارشناسی بارسان ۴۸۱۸ به شما کمک می‌کند که بهترین انتخاب ممکن را برای انتقال بار خود انجام دهید و گرفتار هزینه‌های اضافی نشوید.

نیسان بار آنلاین یا سنتی

خدمات نیسان بار گاهی به‌صورت آنلاین است و گاهی هم به‌ شیوه سنتی. اما کدام یک از آنها نسبت به دیگری ارجحیت دارد؟

هزینه حمل بار

در شیوه سنتی معمولا از همان ابتدا یک قیمت مشخص و ثابت برای حمل بار وجود ندارد. راننده ابتدا قیمت حدودی را به شما می‌گوید و پس از تحویل معمولا درخواست انعام می‌کند. اما در شیوه آنلاین قیمت ثابت و مشخصی وجود دارد.

پشتیبانی

در شیوه سنتی پشتیبانی خاصی وجود ندارد تا درصورت بروز مشکلی، ورود و مسئله شما و راننده را پیگیری کند. اما در روش آنلاین تمامی این مشکلات حل می‌شوند. شما یک قیمت ثابت دریافت می‌کنید و پشتیبانی نیز در دسترس شما قرار دارد.

ایمنی

در شیوه سنتی ممکن است راننده‌های مختلف موارد ایمنی را در نظر نگیرند، چراکه نظارت متمرکزی بر روی آنان وجود ندارد. بسیاری از مواقع این افراد باری مازاد ظرفیت نیسان حمل می‌کنند که سطح امنیت را پایین می‌آورد. اما مجموعه‌ هایی که به‌ طور تخصصی مشغول این فعالیت هستند همواره به امنیت انتقال خود اهمیت می‌دهند.

جبران خسارت

این موضوع نیز به شرکت باربری شما وابسته است. شرکت‌های باربری با بیمه متصدیان می‌توانند راننده و بار را بیمه کنند. البته صاحب‌ بار، خود می‌تواند به‌ صورت مجزا برای بار خود بیمه داشته باشد تا در صورت بروز هرگونه حادثه‌ای بیمه خسارت شخص را به او پرداخت کند. یکی از نکاتی که معمولا به آن توجه نمی‌شود اهمیت اطلاع برای خسارت بیمه است.

نیسان بهترین گزینه برای حمل بار‌های سبک بین شهری است. در هنگام درخواست انتقال بار شما باید به پارامتر‌های مختلفی توجه کنید. حجم بار شما، نوع و وزن اصلی‌ترین معیار‌ها برای انتخاب خودرو هستند. با بررسی این موارد شما به شِمای کلی برای ارسال بار خود دست پیدا خواهید کرد. در کنار این موارد سعی کنید موارد جزئی تری مثل فاصله بین مقصد و مبدا، نوع مسیری که باید طی شود و شرایط آب‌ و هوایی را نیز در نظر بگیرید تا از همه لحاظ نسبت به وسیله نقلیه انتخابی اطلاع داشته باشید.

هزینه نیسان بار بارسان ۴۸۱۸

 در حال‌ حاضر کارشناسان بارسان ۴۸۱۸ اطلاعی از بار شما و مسیر ندارند. پس نمی‌توان قیمت قطعی داد. اما پس از دریافت اطلاعات شما، یک قیمت نهایی قطع به شما اعلام خواهد شد. کرایه بین‌ شهری نیسان به‌ دلیل حجم بالا بسیار کمتر از وانت است و می‌تواند بار بیشتری را هم حمل کند. برای انتقال‌های درون‌ شهری نیز تفاوت آنها زیاد نیست. با این‌ حال معمولا توصیه میکنیم که برای انتقال بین‌ شهری از نیسان و برای درون‌ شهری از وانت استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *